تعهدات ما نسبت به حفظ حریم خصوصی کاربران

رهاپال از حساسیت شما پذیرندگان گرامی نسبت به نحوه استفاده و انتشار اطلاعات شخصی افراد آگاه است. به همین خاطر موضوع حریم خصوصی شما برای ما بسیار حائز اهمیت است.
هدف اصلی ما ارائه خدماتی با کیفیت و پایدار به شماست و پرسش ها و نگرانی های شما در مورد نحوه استفاده از اطلاعات شخصیتان برای ما کاملا قابل درک است.
هرگونه سوال و دغدغه خود در مورد حریم خصوصی و اطلاعات شخصی تان را میتوانید از طریق تیکت و یا آدرس ایمیل info@rahapal.com    باهمکاران بخش حقوقی ما در میان بگذارید.

لازم است سرویس رها پال  به منظور کاهش کلاه‌برداری، از اعضاء خود اطلاعات خودشان و اطلاعات حساب بانکی مورد استفاده در سرویس رها پال  را درخواست کند. لازم است کاربران سرویس رها پال  ، اطلاعات درخواستی این سرویس را در اختیار ما قرار دهند.

با رضایت و موافقت با موارد سیاست امنیت اطلاعات، شما در حقیقت رضایت و موافقت خود را برای کمک به ما در پردازش اطلاعات شخصی خود، برای اجرای هرچه بهتر سیاست امنیت اطلاعات، اعلام کرده‌اید. این سیاست، امنیت اطلاعاتی که ما جمع‌آوری می‌کنیم را مشخص و نحوه استفاده از این اطلاعات را توضیح می‌دهد رها پال   ، امنیت اطلاعات شخصی شما را به شدت محفوظ نگاه داشته و از اطلاعات شخصی شما فقط در رابطه با شرایط سیاست امنیت اطلاعات استفاده می‌کند. ما اطلاعات شخصی شما و یا لیستی از مشتریان خود را نه به شخص ثالثی می‌فروشیم و نه برای مدتی در اختیار کسی می‌گذاریم. هرچند رها پال   در کشور جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌شود و تابع قوانین این کشور است، در برخی شرایط خاص و دریافت دستور از مراجع ذیصلاح لازم است تا اطلاعات مورد نیاز در اختیار مرجع ذیصلاح قرار داده شود. لازم است سیاست امنیت اطلاعات را هر چند وقت یکبار دوباره مرور کنید. این سیاست، بر روی همه سایت‌هایی که از سرویس رها پال  استفاده می‌کنند، اجرا می‌شود. با پذیرفتن سیاست امنیت اطلاعات و پذیرفتن بخش موافقت سیاست امنیت اطلاعات در زمان عضویت، در حقیقت شما با آشکار شدن اطلاعات خود برای ما و استفاده ما از اطلاعات شخصی خود موافقت کرده‌اید و ما را برای انجام موارد ذکر شده در سیاست امنیت اطلاعات هدایت کرده‌اید.

تذکر تغییر اطلاعات

این سیاست‌ها ممکن است برخی اوقات به دلیل افزودن یک قابلیت جدید به سرویس رها پال  و یا اجرای پیشنهادهای مشتریان، مورد تجدیدنظر شوند. ممکن است این سیاست‌ها را در هر زمانی با فرستادن نسخه جدیدی از آن روی وبسایت اصلاح کنیم. شرایط نسخه اصلاح شده‌ای که روی وبسایت قرار می‌دهیم در همان لحظه قابل اجرا است. همچنین اگر قصد تغییر سیاست امنیت اطلاعات فعلی را داشته باشیم، ۳۰ روز قبل از تغییر سیاست امنیت اطلاعات شما را توسط قرار دادن هشدارهایی روی صفحه از بروز رسانی سیاست امنیت اطلاعات سرویس خود با خبر می‌کنیم. بعد از قرار دادن این ۳۰ روز هشدار و آگهی در مورد تغییر، فرض می‌شود که شما با شرایط جدید سیاست امنیت اطلاعات موافق هستید. اگر با تغییرات ایجاد شده در سیاست امنیت اطلاعات مخالف باشید، میتوانید اکانت خود را هر زمان که مایل باشید، ببندید.

برخی از صفحات سایت رها پال  ، شامل لینک‌هایی می‌باشند که مربوط به سایت‌های دیگر است. این سایت‌ها شرایط سیاست امنیت اطلاعات خاص خود را دارند و رها پال   مسئول عملکرد این سایت‌ها نیست. کاربرانی که اطلاعات خود را در این سایت‌های اشخاص ثالث ثبت می‌کنند باید شرایط امنیتی آنها را کامل مطالعه کرده و سپس نسبت به در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی و هویتی خود به آنها اقدام کنند.

اطلاعاتی که گردآوری می‌کنیم

وقتی به وب سایت رهاپال مراجعه می کنید اس، آدرس های IP شما و اطلاعات استاندارد ورود به وب سایت شما را ذخیره می کنیم.
این اطلاعات ورود شامل نوع مرورگر شما و صفحاتی که باز کرده اید می باشد و همچنین ممکن است اطلاعات جغرافیایی مکانی شما را نیز ثبت کنیم.
اگر با نحوه گردآوری اطلاعات ما موافق نباشید قادر به استفاده از خدمات ما نخواهید بود.
در حالت کلی در صورت ثبت نام و ایجاد یک درگاه رهاپال این اطلاعات را در اختیار ما خواهید گذاشت:
اطلاعات حساب کاربری:
شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام وارد میکنید و شماره موبایل هایی که به درگاه متصل میکنید تا پیامک رسید پرداخت را دریافت کنید.

اطلاعات مربوط به تعین هویت:
الف) نام، نام خانوادگی، آدرس و تلفن ثابت محل سکونت یا محل کار، ایمیل، کدملی، تصویر شناسنامه یا کارت ملی.
ب) اطلاعات مربوط به اشخاص ثالث موثر در تراکنش ها (صاحبان حساب بانکی که در سایت ثبت نام نکردند اما واریز به حساب آنها انجام میشود) که با هدف پردازش اطلاعات، تشخیص هویت و جلوگیری از تقلب و دیگر اهداف مشابه جمع می شوند.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده:
اطلاعات مربوط به شما: از قبیل نوع تلفن همراه شما، شماره شناسایی آن موبایل یا دستگاه، اطلاعات مکانی - جغرافیایی، منطقه زمانی، تنظیمات مربوط به زبان مورد استفاده، نوع مرورگر و آدرس های IP.

اطلاعات تراکنش ها

ممکن است زمانی که شما به کسی پول می‌فرستید و یا از کسی درخواست پول می‌کنید، ما سوال‌هایی از شما در مورد اطلاعات آن تراکنش بپرسیم؛ مثلا نوع تراکنش (خرید کالا، خرید سرویس و یا انتقال وجه ساده) و آدرس ایمیل و یا شماره تلفن شخص ثالث. همچنین وقتی شما برای مشتری دیگری از رها پال   پول می‌فرستید ممکن است از شما برخی سوالات شخصی برای آن شخص ثالث پرسیده شود تا این تراکنش کامل شود. این اطلاعات همچنین ممکن است از جانب آن شخص برای ما نیز انتقال یابد و قابل دسترسی باشد.
ما این اطلاعات را برای تمامی تراکنش‌های شما در رها پال   استفاده می‌کنیم و همچنین اطلاعات را به پروفایل‌تان اضافه می‌کنیم تا در تراکنش‌های آینده‌تان مورد استفاده قرار گیرد. ما آدرس اینترنتی (آی پی آدرس) و برخی اطلاعات هویتی کامپیوتر یا وسیله‌ای که با آن به اکانت رها پال   خود وصل می‌شوید را جمع‌آوری می‌کنیم تا تراکنش‌های ممنوع و احتمالی را پیگیری کنیم.

گردآوری اطلاعات از کودکان

ما به هیچ وجه از افرادی که طبق تعاریف قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران اهلیت معامله را ندارند اطلاعات نمی گیریم و اجازه استفاده از خدمات را به آنها نمیدهیم.

نحوه محافظت و بایگانی اطلاعات

اطلاعات شخصی شما از طریق سرورهای قدرتمند رهاپال بایگانی و پردازش می شود. این اطلاعات بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و توسط محافظ های الکتریکی، فیزیکی و چند مرحله ای محافظت می شوند.
همچنین از سیستم های امنیتی کامپیوتری مانند firewall و رمزنگاری امن اطلاعات استفاده می کنیم.
تمهیدات امنیتی لازم بر روی سرورها، هاردها، فایلها و نرم افزار شرکت ما مستقر بوده و تنها آن دسته از معدود کارمندانی که حیطه وظایف و اختیاراتشان است می توانند به اطلاعات دسترسی داشته باشند.
تلاش ما تامین امنیت خدمات رهاپال است اما میدانید که در هیچ کجای دنیا امنیت صد در صد نیست!!
علی رغم تمام تلاش های ما، رهاپال مسئولیتی در قبال نقایص تکنولوژی که منجر به نفوذهای شدید و بسیار پیشرفته تکنیکی میشود ندارد. بنابراین اصرار ما بر آن است که هشدارهای لازم جهت حفاظت از اطلاعات شخصی مانند ندادن رمز پنل کاربری رها پال به دیگران را جدی بگیرید.
در صورتی که از وجود رخنه های امنیتی مطلع شویم از راه های ارتباطی مختلف شما را مطلع خواهیم کرد تا اقدامات حفاظتی لازم را انجام دهید.
با شروع استفاده از خدمات رهاپال اجازه برقراری ارتباط با شما را دریافت کرده ایم و در صورت بروز اختلالات احتمالی نوعی هشدار در وب سایت یا محیط نرم افزار نمایش داده می شود و حتی ممکن است پیامکی به شماره ای که با آن ثبت نام کرده اید هم ارسال شود.

نحوه استفاده از اطلاعات گردآوری شده

هدف اصلی ما از جمع کردن اطلاعات شخصی شما علاوه بر ارائه خدمات کامل تر مانند اتصال درگاه پرداخت مستقیم و تسویه در سریع ترین زمان، فراهم آوردن تجربه ای ایمن، کارآمد و آسان تر است.
از اطلاعات شما در موارد زیر استفاده خواهد شد:

  • تامین و ارائه کامل خدمات و حمایت از مشتری که دقیقا خواسته خود شماست!
  • پردازش تراکنش ها و ارسال اعلان های مربوط این تراکنش ها و دیگر فعالیت های شبکه ای شما.
  • حل و فصل مباحث موجود، محاسبه هزینه ها و ...
  • پیشگیری از کلاهبرداری های احتمالی، استفاده غیرمجاز از هویت دیگر اشخاص، فعالیت های غیرقانونی و رسیدن به پذیرنده اصلی
  • امکان برقراری ارتباط میان حساب رهاپال شما و دیگر زیرساخت ها و حساب های دخیل در شبکه بانکی
  • بهینه سازی، شخصی سازی، ارزیابی و توسعه خدمات و محتویات سایت ما
  • ارسال پیام بروزرسانی های محصولات و خدمات به پذیرندگان
  • انجام دیگر وظایف های محوله قانونی

تاییدیه های اضافی

اگر نتوانیم اطلاعاتی که شما به ما داده‌اید را تایید کنیم، یا اینکه شما درخواست دریافت یا پرداخت وجهی توسط چک به آدرسی غیر از آدرس تایید شده خود داشته باشید، ما از شما می‌خواهیم که اطلاعات اضافی (مانند کپی یک قبض برق یا تلفن جدید یا اطلاعات دیگری که ارتباط شما را با این آدرس ثابت کند) را با ایمیل برای ما بفرستید و یا اینکه به سوالات ما به صورت آنلاین پاسخ دهید تا بتوانیم اطلاعات شما را تایید کنیم. این کار در موارد نادر انجام خواهد شد.